Сайт лідера української націїСайт лідера
України - Руси (2030)
МЕНЮ
» » Патріотизм. Кому потрібний?

Патріотизм. Кому потрібний?

Слово Патріотизм визначається як любов до Батьківщини - сукупність духовних, моральних та етичних зв'язків із Батьківщиною, що визначають особу як громадянина.

Простою мовою перекладається - як обов'язок визнавати владу держави (групи олігархів), відрізняти своїх від чужих за мовною та культурною ознакою. Бути готовим померти за свого правителя, якщо в нього виник конфлікт з іншим правителем, який розмовляє на інші мові та сповідує іншу культуру.

 

Патріотизм як явище, в сучасному розумінні вигідне лише кланам, олігархічним группам та корпораціям. Завдяки патріотам власники держави отримують лояльних до себе людей, що погоджуються знищувати інших, не таких як вони! Причому такі люди мають не тільки матеріальне зацікавлення але і глибоке переконання та віру в свою правоту, що часто переростає в нациські рухи.

 

Ми з вами живемо в переломний період, коли закінчується доба капіталізму та держав. За 50-100 років держави будуть об'єднані у кілька союзів, на зразок Євросоюзу, та будуть вирішувати спільні питання на всесвітніх засіданнях.

В такій системі визначну роль будуть відігравати не країни з розвинутими технологіями та економіками, як зараз Німеччина, США, Японія, Китай - а світові корпорації, що будуть мати вплив у кожній країні!

 

Патріотизм - до держави трансформується за кілька десятиліть у любов до корпорацій, що захищають інтереси своїх членів (працівників), можливо кожна корпорація буде мати свою внутрішню релігію (Так як християнство, мусульманство будуть занепадати.)

 

Що робити із патріотизмом зараз? Якщо Ви полюбляєте свою країну, землю та людей які живуть поруч із вами - Не обов'язково за них помирати?


Хочете бути патріотом ? - станьте для своїх авторитетом, збільшуйте свій капітал та змінюйте навколо себе світ (прикрашайте будинки, ремонтуйте дороги, будуйте, творіть для себе та сусідів, займайтесь освітою наукою та культурою...) А в разі агресії сусідніх держав наймайте найманців з країн 3 та 4 світу - робіть їх патріотами України та винагороджуйте матеріально за смерть...

 

540  ✎ () Для чого живе людина?